Karanlıklar Ülkesi 4 Türkçe Dublaj Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 48 Görüntülenme

Karanlıklar Ülkesi 4 Türkçe Dublaj Full izle

Karanlıklar Ülkesi 4 Türkçe Dublaj Full izle olaylar çok hızlı gelişti. Bir karakterin ölümünden pişmanlık duymadan başka bir şey olduğunda, Karanlıklar Ülkesi 4 izle diğer kişi hemen yön değiştirdi. Karşı taraf yön değiştirdikten hemen sonra Underworld 4'ün Türkçe dublajını izleyen olay hızla gelişti. yeraltı dünyası 4 izle, yeraltı dünyası 4 tam izle, yeraltı dünyası 4 türkçe dublaj izle, yeraltı dünyası 4 hd izle, yeraltı uyanışı izle. 2012 yılında vizyona girmiştir ve vampir türü filmlerden hoşlananlar için iyi bir seçimdir. Kendini vampirin ve kişinin bulunduğu bir yerde buldu. Bu iki tip arasındaki savaş kaldığı yerden devam ediyor. Bu filmde Selena intikamını daha da kötüleştirecek gibi görünüyor.

1999 yılında sinema tarihinde yankı bulan "The Matrix" modeli, şüphesiz bugüne kadar birçok filme ilham kaynağı olmuştur. 2003 yılında, yönetmenliğini Lien Wiseman'ın yaptığı yeraltı dizisinin çizgi roman uyarlaması beyaz perdede boy göstermeye başladı. The Matrix'in aksiyon-fantezi yapısını, koyu mavi depresyon tonları ve Gotik yeraltı yorumuyla vampir kurt adamlar efsanesine uyarlayan yeraltı dünyası serisi, ağır çekim silahların ve siyah deri kıyafetlerin savaş sahnelerini simüle ediyor ve bir rol model. aksiyon filmleri ve Kate Beckinsale'in Vampir Selena rolü birlikte unutulmaz.

Underworld serisi vampir kurt adam filmlerinde her zaman özel bir yer tutmuştur.2000'den sonra bir anda hit oldu ve bağımsız bir sansasyon haline geldi. Hiçbir zaman onlar kadar ünlü olmadılar.İlk üç filmin bütçesi 22 ile 50 milyon dolar arasında, gişesi yüksek olmasa da son derece karanlık ve stilize atmosferleriyle özel izleyicilerin beğenisini kazandılar. Serinin ilk iki filmi vampirler ve kurt adamlar arasındaki yeraltı savaşına odaklansa da kimliğini Len Wiseman'ın yönetimiyle kazandı. Patrick Tatopoulos'un yönettiği üçüncü filmde riskli bir seçim yaparak diziyi bir "prequel" yaptı. Underworld serisi Underworld'ü yapan Selene karakterinin yokluğu ve kurt adam bakış açısına dayalı bir hikayenin kurulması, serinin en düşük hasılat yapan filmi olarak geri dönse de aslında yeraltı dünyasından sonra en güçlü ilk filmdir. .

Underworld: Awakening haricinde ilk filmini çeken yönetmenlerin yönetmekte bulunduğu Underworld serisi yeni yönetmeni Anna Foerster ile de bu istatistiği bozmuyor ama serinin başına bu sefer bir bayan yönetmen getirmesiyle farklılık yaratıyor. Görüntü yönetmenliğinden gelen Foerster, ilk üç film kadar olmasa da sinematografik bilinciyle serinin ruhunu eski filmlerin formuna döndürmeyi ve dördüncü filmde oluşturulan sorunları bir nebze olsun törpülemeyi başarıyor. Hikâyeyi yine vampirler ve Lycanlar arasındaki mücadeleye çeviren film, yeni karizmatik karakterleriyle, sığınaktaki aristokrat vampir topluluklarını resmediş şekliyle ve son yarım vakitında serinin en büyük toplu harp sahnesiyle ilgiyi hak ediyor.

Serinin önceki filmlerinin her birinde, ölümden sonra yeniden doğuş, iktidarın getirdiği ihanet, iktidar sarhoşluğu, taraf değiştirme, kanın tersini tatma ve geçmişe bakma gibi eylemlerin sayısı önemli ölçüde arttı. Burada. 88 dakikalık bir filme bolca komployu dahil etmeye çalışmak, duygusal sahnede ifade edilmesi gereken duyguyu da zayıflattı. Olaylar çok hızlı gelişti. Bir karakterin ölümünden pişmanlık duymadan başka bir şey olduğunda, diğer kişi hemen yön değiştirdi. İlk filmdeki gibi 120 dakika seviyesinde olsaydı bu hareketler daha az göze çarpabilirdi.

Michael'ın ölüm haberi Selena'yı rahatsız etse de, kızı Eve'i (Aisley, Hindistan) doğurduğunu öğrenerek, Michael'ın acısını gizleyen donmuş bir durumda olduğu zaman tanındı. Selene, kendisi ve çocukları için sığınak arar ve kendini bir zamanlar gururlu çağdaşlarının yok olmanın eşiğinde olduğu, hayatta kalanların yeraltına çekildiği bir dünyada bulur. Genç vampir David'in (Theo James) desteğiyle Selena, kalan klanlardan dışlanır ve Antikin'e ve Antikin'in kendisini ve çocuklarını yok etmek için gizli güç planına karşı kanlı bir intikam savaşı başlatır. Geleneksel düşman kurt adamların bir kez daha hakimiyet kurmasıyla Selene bile genetiğiyle güçlendirilmiş süper kurt adamlarla savaşamayacak gibi görünüyor.Yeraltı tarihinin en azılı rakibi belli oldu... Yeraltı dünyası 4 Türkçe dublaj hakkında yorum yapmayı unutmayın! Görüşleriniz bizim için önemli...
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Karanlıklar Ülkesi 4 Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  2012

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?