Karayip Korsanları 1 Türkçe Dublaj HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 218 Görüntülenme

Karayip Korsanları 1 Türkçe Dublaj HD izle

(2003)

Yönetmen:

Gore Verbinski

Oyuncular:

Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley
Karayip Korsanları 1 Türkçe Dublaj HD izle kadını yaşamla ölüm arasındaki sınırı aşmak ve yeniden güç kazanmak için Karayip Korsanları 1 izle kullanmak istiyorlar. Kaçırdıkları genç kadını sınırı geçmek ve yeniden güç kazanmak için kullanmak istiyorlar. Yalancı Kaptan Jack Sparrow'un (Johnny Depp) korsan hayatı. Giriş: Valinin kızı Elizabeth Swann, korsanların sahibi Kaptan Barbossa'nın rehberliğinde kaçırıldı. Başka bir korsan Jack Sparrow ve Elizabeth'in çocukluk arkadaşı Will Turner, kızı kurtarmak için güçlerini birleştirdi. Avladıkları korsan, ay ışığından güç alarak lanetlenmişti. Kaçırdıkları genç kadını yaşamla ölüm arasındaki sınırı aşmak ve yeniden güç kazanmak için kullanmak istiyorlar.

Johnny Depp, Keira Knightley ve Orlando Bloom gibi ünlülerin rol aldığı "Karayip Korsanları" dünyanın en çok izlenen ve saygı duyulan dizilerinden biri.

Jack Sparrow (Johnny Depp), İspanyol sularında bir maceraya atılan ünlü Siyah İnci'nin kaptanıdır. İngiliz kraliyet asil kızı Elizabeth Swan (Kayla Knightley), demirci Will Turner'a (Orlando Bloom) aşık olur ve bir deniz korsanı olmayı arzular.

Küçükken babasıyla denize giden Elizabeth Swann, denizde bir çocuk gördü. Gemiye alınan çocuk aslında bir korsandı. Sadece Elizabeth'e söyledi. Elizabeth Karayip Korsanları 1 izle korsan kolyeyi çocuğun boynundan aldı ve sakladı.

Uzun yıllar geçti. Bir demirci olarak büyüyen Will Turner geçmişini hatırlamıyor. Aynı zamanda Elizabeth, Amiral James Norrington ile evleneceğini öğrendi.


Norrington ve Elizabeth bir düğün konuşması yaparken, Elizabeth denize düştü ve Kaptan Jack Sparrow tarafından kurtarıldı. Norrington, Sparrow'u ödül olarak değil, korsan olduğu için idam etmek istedi. Bu sırada Jack Sparrow Elizabeth'i yakaladı ve kaçtı. Jack, Elizabeth'ten ayrıldıktan sonra girdiği demirci dükkânında Wiltner ile tanışır ve bir kılıç savaşında kaybeder ve gelen askerler tarafından tutuklanır. Elizabeth Swann denizde bir çocuk gördü. Gemiye alınan çocuk aslında bir korsandı. Sadece Elizabeth'e söyledi. Elizabeth korsan kolyeyi çocuğun Karayip Korsanları 1 izle boynundan aldı ve sakladı.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

  Yayın Tarihi:

  09 Temmuz 2003

  Senaryo:

  Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie, Jay Wolpert, Ted Elliott, Terry Rossio

  Ödüller:

  5 Oscar Adaylığı. Diğer 38 ödül & 99 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?