Patron Bebek – The Boss Baby Türkçe Dublaj HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 837 Görüntülenme

Patron Bebek – The Boss Baby Türkçe Dublaj HD izle

Patron Bebek The Boss Baby türkçe dublaj hd izle Tim Templeton adındaki sempatik bir çocuk anne ve babasıyla beraber Patron Bebek The Boss Baby izle bir. Patron Bebek izle, Patron Bebek full izle, Patron Bebek türkçe dublaj izle, Patron Bebek hd izle, The Boss Baby izle, Tim Templeton adındaki sempatik bir çocuk anne ve babasıyla beraber son aşama sevinçli bir yaşam içerisindedir. Ancak yaşamış olduğu bu hoş günlerin sonu bir adam kardeşinin bulunduğunu öğrenmesiyle son bulur. Bu kardeşi hiçte öteki bebekler benzer biçimde değildir. Bu kardeş büyük insanoğlu benzer biçimde ekip elbiseye giyiyor bond çanta taşıyan bu minik bebeğin amacı bir firmanın başkanının kurmuş olduğu komployu önlemek olacaktır.Yorumlarınızın Siteadresi.com için oldukca mühim bulunduğunu unutmayın. Sizlerin desteği yardımıyla sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Patron Bebek Keyifli seyirler.

31 Mart 2017 tarihinde 269 çocuk animasyon filmi "Patron Bebek" sinemalarımızda vizyona girmiştir.Animasyonu seven yetişkinlerin ve çocukların merakla beklediği bir filmdir. Tom McGrath'ın yönettiği bu film sayesinde, DreamWorks'ün yeni bir filmi olduğu için seyircinin dikkatinden kaçmasına şaşmamalı.Shrek,Madagaskar,Kung Fu Panda'da çok popüler olmuştur. , vb film. geçmiş. Aslında gişe performansını değerlendirmek için henüz çok erken olsa da sinema salonlarının dolu olduğu ancak DreamWorks'ün önceki işlerine kıyasla seyircinin beğenisinin beklenenin altında kaldığı görülüyor.

Patron Bebek, 2010 yılında yayınlanan resimli bir çocuk kitabından uyarlanan bir filmdir. Lübnan asıllı Amerikalı yazar ve illüstratör Patron Bebek izle Marla Frazee tarafından yazılmış ve illüstrasyonları da kendisine ait.

Filmin konusu aslında çocukların dünyasındaki önemli bir konuya dayanıyor; kardeşler yarışıyor ya da aileye yeni katılan küçük kardeşleri kabul ediyor. Filmin konusunu kısaca anlatalım; yedi yaşındaki Tim Templeton, ailesinin tek erkek çocuğudur. Tim maceracı, mutlu ve hayalperest bir çocuktur.Belki bir gün sadece bir köpek sahibi olmayı hayal eder. Bu bir rüyanın gerçekleşmesidir, çünkü ebeveynleri aynı zamanda bir oyuncak köpek dağıtıcısı (ve hatta üreticisi) şirketi olan Puppy Company için çalışmaktadır. Ailesinin üç kişiden oluşmasından ve yarattıkları "üçgen"de yaşadığından çok mutludur. Ancak işler beklendiği gibi gelişmedi. Bir gün siyah takım elbise, gömlek, kravat ve siyah bono giyen bir bebek (yani erkek kardeş) aniden bir takside belirdi(!). Bir iş adamı kılığında bu yeni bebek evi işgal ediyor ve tabiri caizse ilgi odağı haline geldi. Tim aniden sahne arkasına atılır; artık yatmadan önce şarkılar, Patron Bebek izle masallar veya sarılmalar yoktur.

  • Yorumlar
  • Detaylar