See 1. Sezon Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 84 Görüntülenme

See 1. Sezon Tek Parça Full izle

See 1. Sezon Tek Parça Full izle Tanrı'nın yönünden çevirdiğinde, insanlar dokunma ve hissetme yoluyla See izle yolunu buldular. See 1. Sezon Tek Parça Full izle Tanrı'nın yönünden çevirdiğinde, insanlar dokunma ve hissetme yoluyla See izle yolunu buldular. Son hayatta, dünyadaki herkes gözlerini Tanrı'nın yönünden çevirdiğinde, insanlar dokunma ve hissetme yoluyla yolunu buldular. Hayatlarını avlayarak sürdüren bu kişiler arasında ikiz bebekler doğar. Bu bebeklerin gözleri var. Halk onlara iblisler veya mucizeler diyecek. Bebek insanlar arasındaki savaşı başlattı. Onu koruyanlar ve yok etmek isteyenler olarak ikiye ayrılırlar. Yorumlarınız ilk sezon filmimiz için önemlidir.

See, uzak bir gelecekte görme yetisini kaybeden ve hayatta kalmak için yeni bir yol arayan insanlarla ilgilidir. Ancak, gören ikiz bebeklerin doğumu işleri karmaşık hale getirir. Jason Momoa'nın 'Game of Thrones'ta oynadığı Kahl Drogo'nun (Kahl Drogo) rolü dikkat çekti. "See"nin senaryosu Momoa tarafından korkusuz savaşçı Babaworth olarak oynanıyor ve Açlık Oyunları'ndaki son üç filmin yönetmeni ve başkanı olan "Gangster"ın yaratıcıları Steven Knight ve Francis Lawrence tarafından ortaklaşa yazılıyor. See 1. Sezon izle dizi. Bu şekilde, Knight, Lawrence, Peter Chenin, Gianno Toppin ve Christine Campo tarafından üretilen "See"nin 10 bölümü.

Ana eğilimlerin çoğu üç kurala atfedilebilir: yenilik, abartma ve ölçülülük. Şimdi, kısmen Game of Thrones'un bu eski türü yeniden canlandırmaya yönelik yenilikçi çabaları sayesinde, fantezi dizileri çok popüler. Birçok yaratıcı yıldırımları şişede toplamak için yaygara koparsa da bu süreçte bazı eserlerin tökezlemesi kaçınılmazdır. Maalesef See de bu dizilerden biri...

8 bölümde eksik bilgilerle büyüleyici bir dünya kurmaya çalışan See dizisi, yakın gelecekte dünya nüfusunun %99'unu yok eden ve kalan %1'i kör eden bir virüsün bu kör insanları kabilelere ayırdığını ve bunun için mücadele ettiğini anlatıyor. hayat. Bu şekilde, olayın özü aşiret lideri Babaworth'tur. Baba Voss'un ortağı Maghra, normal görüşlü ikizler doğurduğunda, Jerlamarel'i bulmak için bir yolculuğa çıktı. İşi daha da karmaşık hale getirmek için güce susamış çılgın kraliçe Kane, See 1. Sezon izle sağ kolu büyücü generalini grubu acımasızca avlaması için gönderdi.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?