See 2. Sezon 1080p Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 69 Görüntülenme

See 2. Sezon 1080p Full izle

See 2. Sezon 1080p Full izle yeniden bir araya gelmeye ve çevresindeki savaşlardan ve siyasetten See 2. Sezon izle kaçmaya çalıştı. See 2. Sezon 1080p Full izle yeniden bir araya gelmeye ve çevresindeki savaşlardan ve siyasetten See 2. Sezon izle kaçmaya çalıştı. Uzak gelecekte, tüm insanlık kördür. İkinci sezonun başında, Baba Voss ailesiyle yeniden bir araya gelmeye ve çevresindeki savaşlardan ve siyasetten kaçmaya çalıştı. Baba Voss'un küçük kardeşi Edo Voss'un ortaya çıkması, ailesi için daha büyük bir tehdit oluşturacaktır. Yorumunuz "See 2. Sezon" filmimiz için çok önemli.

See'nin ikinci sezonu uzun zamandır bekleniyor. Jason Momoa'nın başrolünde olduğu fantastik dizi, nihayet bu yıl yeniden seyirciyle buluşacak. Ölümcül virüslerin dünyayı kasıp kavurduğu ve insanları görüş alanından mahrum bıraktığı bir gelecekte geçen bu fantastik drama, Apple TV+ izleyicileri arasında büyük bir sansasyon yarattı. Dizi eleştirmenlerden bazı eleştiriler aldı ve izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Gelecekte geçen See, neredeyse herkesin bilinmeyen nedenlerle kör olmasına dair bir hikaye. İnsanlar yollarını bulmak için sopa, kamçı gibi araçlara See 2. Sezon izle başvurmak zorunda kalıyorlar. İnsanlar bir şekilde bu sürece adapte olmuş ve gözleri gördüğünde sıklıkla karşılaştıkları sorunları çözmek için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Kabileler arasında gerçekleşen kanlı savaş sahneleriyle de izleyiciyi büyüleyen See dizisi, özellikle Jason Momoa’nın fantastik dövüş yetenekleriyle ön plana çıkıyor. Dizi de konunun oturmasını sağlayan kırılma anı ise görme yeteneğine sahip çocukların büyümesiyle gerçekleşiyor. Bununla beraber karakterlerin içinde bulunduğu arayış kurguyu sürüklüyor ve izleyicilere keyifli bir fantastik serinin kapısını açıyor.

‘See’ İkinci sezonu, pandemi nedeniyle ertelenen birçok televizyon yapımından biriydi, neyse ki dizi 18 Mart’ta sezonun çekimlerini bitirebildiler. Bununla beraber See 2. Sezon izle 2021 yılı içerisinde dizinin artık çıkması bekleniyordu.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?