Siyah Kuğu 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 43 Görüntülenme

Siyah Kuğu 1080p izle

Siyah Kuğu 1080p izle teselli ederek, annesinin hiç de gerçek olmayan, kendi hayatına son verdi. Son cümlesi Siyah Kuğu izle Bence bu mükemmel olacak. Ondan sonra öfke ve utanç tüm filme hakim olmaya başladı. Black Swan izlemek, black kuğu full izlemek, black kuğu türkçe dublaj izlemek, black kuğu hd izlemek, black kuğu 2010 izlemek, Natalie Portman ve Mila Kunis'in başrollerini paylaştığı filmler büyük film yapımcıları arasında yer aldı. Nina, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan bir balerindir. Zamanının çoğunu balerin olarak geçiren Nina, dans etme arzusunda sonsuz bir konuma sahiptir. Annesi Erica, kızı gibi daha önce bir balerindi. Leroy, yönetmen olarak yeni sezonda Swan Lake Beth'in baş balerini değiştirmeye karar vermiş olsa da, Nina onun yerine Nina'yı seçti. Ancak böyle bir süreç ortamında aralarında amansız bir rekabet olacaktır çünkü Lily adında bir balerin onun rahibi olur.

Thomas, hazırladığı Kuğu Gölü gösterisi hakkında konuşmak için işe geldi. Nina endişeliydi ve gergin Thomas'ın dikkatini çekmek istedi. Seçilmiş balerin olduğunu öğrendikten sonra, Nina'nın yüzündeki endişe ve panik azalmaya devam etti, ancak tam bir mutluluk gösteremedi. Sürekli kaygı ve kontrol hakim, gerginlik. Bu tür tüm film boyunca devam ediyor ve bunu annesinin uyguladığı baskıya bağlayabiliriz. Erica ve Nina arasında simbiyotik bir ilişki olduğunu ve aşırı korumacı olduklarını belirtmekte fayda var. Nina Anne = Kontrol edemediğin zaman endişeleniyorsun.

Thomas, seçmeler sırasında Nina'ya baktı ve sadece beyaz bir kuğu olsaydı tereddüt etmeden onu seçeceğini söyledi. Bunu annesiyle paylaştığında Thomas'ı ikna etmeye karar verdi ve rolü oynamasını istedi. Erica'nın tepkisi ilginçti ve bu hedefe ulaşamayacağını gösterdi.

Thomas'a giderken kendini daha kadınsı göstermek için Beth'ten çalınan kırmızı rujunu sürdü (Nina beni çok üzdü). Beth Thomas'ın "küçük prensesi" onun yerine geçmek ister, ancak henüz buna güveni yoktur. Kendisi gibi olursa bu rolü alabileceğini düşünüyor. Thomas ona rolü veremeyeceğini söylediğinde, elementini sormadan susarak hemen kabul etti. Nina, mükemmellik arzusunu ilk kez sözlü olarak orada dile getirdi. Thomas, yalnızca "kendinizi şaşırtarak ve rolünüzü aşarak" mükemmel olabileceğini söyledi. Bu cümle Nina'yı etkili bir şekilde kişilik bölünmesine sürükleyebilir. Nina'nın bir rolden ziyade gerçek bir "kara kuğu" olma arzusu daha belirgin hale geldi. Thomas Nina'yı öptüğünde, Nina Thomas'ın dudağını ısırdı. İlk defa saldırgan davranışlar sergiledi. Analitik bakış açısına göre "ısırmak", yok etme, öldürme, eyleme geçme gibi saldırgan inançların ifadesidir. Başka bir deyişle, ölüm içgüdüsel saldırgan davranışımızdır. Aynı zamanda, Nina'nın Thomas'a karşı cinsel bir çekiciliği vardır.

Bu rol için seçildiğini öğrendi ve annesiyle kutladı. Erica bir kutlama pastası aldı ve pastayı kestiğinde Nina ondan küçük parçalara ayırmasını istedi. Sinirlenen Erica pastayı fırlatmaya çalıştı. Nina'nın bu rolü seçmesi, Nina'nın değişeceği endişelerini artırdı.

Nina banyoya girdiğinde kapı kilitli olmadığı için kapının arkasına bir sepet koydu. Çünkü Erica'dan saklanacak bir şey yok. Nina'nın halüsinasyonları başladı. Parmağının kanadığını gördü, yırttı ve acıdı. Depresif bir şey ortaya çıktığında endişelenir, endişelenir ve utanır, sırtını yırtar. Bu utancı somutlaştırır ve ardından halüsinasyonlar gelir. Parmaklarının kanadığını, yırtıldığını gördü, yani halüsinasyonlarda parmaklarını sırtından koparmaktan utandı. Öfke ve utancın birbirine karışması tüm filme hakim olmaya başladı. Nina'nın nevrozu, psikiyatrik inançlar ve davranışlar haline gelmeye başladı. Duyarsızlaşmanın bozulması Nina ile başladı. Her mastürbasyon yaptığında, depresif "kara kuğu"yu keşfetmeye başladı ve duyarsızlaşma daha belirgin hale geldi. Performans yaklaştıkça, yoğunluk daha da güçleniyor.

İlk perdede beyaz kuğu rolünde oynayan Nina, role yakışmadı ve düştü. Aslında beyaz kuğu sahnesi mükemmel olmalıydı ama Nina da içindeki siyah kuğuyla hemfikirdi, yapamadı.

Siyah kuğu sahnesine başlamadan önce Nina, Lily'yi soyunma odasında gördü. Karakteri gerçekten çalmak istediğini öğrendiğinde onu öldürüp sakladı. Bunlar halüsinasyonlar, gerçek değil ama Nina son sahneye kadar bunu fark etmemişti. Lily gerçeği görünce gerçeği anladı.

Son sahnede beyaz kuğu siyah kuğuya teslim oldu ve intihar etti. oyun bitti. Gerçekte, Nina tanınma ve kabul gördü. Onu teselli ederek, annesinin hiç de gerçek olmayan, kendi hayatına son verdi. Son cümlesi 'Bence bu mükemmel olacak. Black Swan One Piece filmine yorum yapmayı unutmayın! Görüşleriniz bizim için önemli...
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Siyah Kuğu Tek Parça İzle

  Yayın Tarihi:

  2010

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?