Zincirsiz Türkçe Dublaj 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 57 Görüntülenme

Zincirsiz Türkçe Dublaj 1080p izle

Zincirsiz Türkçe Dublaj 1080p izle geçmişte acı çekmiş bir köle olan Jin'i ve bir Alman avcıyla olan karşılaşmasını Zincirsiz izle anlatın. Cinayetle suçlanan kral, özgürlüğünü geri kazanmak için Jiang Ge'nin onayını almalıdır. Zincirsiz izle, Zincirsiz izle, Zincirsiz Türkçe dublaj izle, Zincirsiz HD izle, Zincirsiz izle Django Zincirsiz izle, Amerikan iç çekişmesinin neden olduğu savaştan yaklaşık 2 yıl önce. Bize geçmişte acı çekmiş bir köle olan Jin'i ve bir Alman avcıyla olan karşılaşmasını anlatın. Bazı insanları öldürmekle suçlanan kralın, özgürlüğünü geri kazanması için Jiang Ge'nin onayına ihtiyacı var.

Yönetmenliğini Quentin Tarantino'nun yaptığı, başrolünde Leonardo DiCaprio'nun (Leonardo DiCaprio) olduğu 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde çekilen "Django Unchained-Unchained"i kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

İç Savaş'tan iki yıl önce, Oscar ödüllü Jamie Fox, Güneyli bir arka plana sahip Django Unchained'de Diş Hekimi Doktoru ile tanıştı. King Schultz (Christopher Waltz) ile tekrar bir araya gelen Jiang Ge'yi oynadı. Schultz, acımasız Brittle kardeşlerin peşine düşer ve ödülünü yalnızca Jiang Ge alabilir. Her şeyin doğru Zincirsiz izle kabul edildiğinin aksine, Schultz, Brittle kardeşleri yakalarsa, ölü ya da diri yakalanan Jiang Ge'ye söz verdi. Planları başarılı olduktan sonra Schultz, Jiang Ge'ye özgürlüğünü verdi, ancak o birlikte özgürdü.

Bu film Quentin Tarantino ve "Asshole" arasındaki en iyi iki filmden biri olarak kabul ediliyor. "Zincirsiz" filminin başkahramanı da western öğelerini barındırıyor, Leonardo DiCaprio ve Samuel L. Jackson gibi ünlü karakterler oynuyor...

İç Savaş'tan iki yıl önce, Oscar ödüllü Jamie Fox, Güneyli bir arka plana sahip Django Unchained'de Diş Hekimi Doktoru ile tanıştı. King Schultz (Christopher Waltz) ile tekrar bir araya gelen Jiang Ge'yi oynadı. Schultz, acımasız Brittle kardeşlerin peşine düşer ve ödülünü yalnızca Jiang Ge alabilir. Her şeyin doğru kabul edildiğinin aksine, Schultz, Jiang Ge Brittle kardeşler tarafından yakalanırsa ölü ya da diri- Jiang Ge'yi serbest bırakacağına söz verdi. Planları başarılı olduktan sonra Schultz, Jiang Ge'ye özgürlüğünü verdi, ancak birbirlerinden ayrılamazlardı. Schultz ve Jiang Ge, güneydeki en çok aranan adamı avlamaya başladı. Jiang Ge hayati av becerilerini tek bir hedefle geliştirdi: uzun zaman önce köle ticaretinde kaybolan karısı Bloom Hilda'yı (Kelly Washington) bulup kurtarmak. Jiang Ge ve Schultz'un görevi sonunda onları Calvin Candi'ye (Leonardo DiCaprio) Zincirsiz izle götürecektir.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?